ASHENA.NET

معرفی گروه شرکت های آشنامعرفی گروه

شرکت توس آشنا به عنوان هسته مرکزی گروه شرکتهای آشنا در سال 1376 تأسیس و پس از بررسی های فنی و اقتصادی و دریافت مجوزهای فعالیت از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از سال 1379 فعالیت رسمی خود را در سطح شهر مشهد آغاز نموده است.

در حال حاضر گروه شركتهای آشنا شبكه‌اي در حدود پانزده شركت اقماری و همكار را در بر می گیرد و با بهره‌گيري از همكاري تمام وقت بيش از هفتاد و پنج نفر پرسنل در بخش‌هاي گوناگون فنی، بازرگانی، پشتیبانی، تحقیق و توسعه و روابط عمومی و بین الملل توانسته ‌است كيفيت مطلوبي را در ارائه خدمات خود فراهم سازد.


چشم انداز گروه شرکتهای آشنا
ارتقای آگاهی و کیفیت زندگی از طریق ارائه خدمات مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات و کاربری های آن در محدوده شهر مشهد و توسعه آن به سطح استان، ملی و بین المللی


اهداف استراتژیک
1. گسترش چتر حمایتی جهت فعالیت های مرتبط با راه اندازی کسب و کارهای جدید در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از طریق ایجاد شرکتهای جدید و یا تشکیل شرکتهای مشترک به عنوان مرکز رشد فناوری
2. ارائه خدمات زیرساخت (دیتا سنتر) و سرویس های اینترنت با کیفیت برتر
3. ارائه سرویس های ارزش افزوده و کاربری های فناوری اطلاعات بر بستر رسانه های مختلف (اعم از رسانه مکتوب، لوح های چندرسانه ایی، رادیو و تلویزیون، وب و تلفن ثابت و همراه با محورهای آموزش الکترونیکی، تجارت الکترونیکی، سلامت الکترونیکی، کسب و کار الکترونیکی و غیره)


ارزش های محوری گروه شرکتهای آشنا
1. احترام و اعتماد متقابل
2. دانش محوری
3. صداقت در گفتار و کردار
4. مسئولیت پذیری اجتماعی
5. توسعه  مشارکت کارکنان
6. تعهد و وفاداری به سازمان
7. مشتری مداری
8. یادگیری مستمر و خودشکوفایی

Joomlart