ASHENA.NET

معرفی گروه شرکت های آشناگروه خدمات دیتا سنتر و سرویس های اینترنتی

چشم انداز این گروه:


ما برای وصل کردن آمدیم
We Are Connecting People


به این معنی که در نگاه آرمانی، فلسفه تشکیل توس آشنا براساس مرتبط کردن مردم به یکدیگر از طریق اینترنت شکل گرفته است. در این راستا شرکت برآن است که با ارائه خدمات دسترسی به اینترنت، شرایط لازم برای ایجاد ارتباطاتی سهل و آسان ـ و به خصوص ارزان ـ را برای عموم مردم فراهم سازد.
فعالیت محوری این گروه، خدمات اینترنت و پهنای باند و نیز نگهداری و هماهنگی مجموعه های زنجیره ارزش همکار و گسترش فعالیتها به سراسر استان و کشور است.

 

شرکت های همکار:

شرکت توس آشنا:
شرکت توس آشنا در تاریخ 1376/11/6 با شماره 12648 به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت شرکت انجام کلیه امور خدمات فنی، نگهداری و بهره برداری در حوزه های الکترونیک، بهداشت و عمران، مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور و انجام خدمات جانبی آن و انعقاد عقود اسلامی با مراجع مالی و بانکی، اخذ و اعطای نمایندگی به متقاضیان داخلی و شرکت در نمایشگاههای بین المللی است. توس آشنا با اخذ مجوزهای لازم در خصوص ارائه سرویس اینترنت هوشمند (IN/ISP)، خدمات پهنای باند (ISDP) و مشارکت با سایر شرکتها در زمینه ارائه خدمات دیتاسنتر (IDC)، سرویس های اینترنت پرسرعت (PAP) و تلفن اینترنتی (NOIP) به فعالیت می پردازد.

شرکت فناوران آشنا:

شرکت فناوران آشنا در سال 1388 تأسیس و با گروه شرکتهای آشنا شروع به همکاری نموده است. حوزه های فعالیت این شرکت عبارتند از: نصب و راه اندازی خطوط اینترنت پرسرعت، نصب و راه-اندازی شبکه های اینترنتی و اینترانتی، نصب و راه اندازی سیستمهای IP PHONE مشاوره تلفنی کامپیوتر در زمینه های سخت افزار، نرم افزار، امنیت سیستمهای کامپیوتری، سیستمهای عامل، شبکه و اینترنت، و نیز کلینیک کامپیوتر در زمینه های زیر:

  • سخت افزار کامپیوتر (عیب یابی سیستم)
  • نرم افزار (نصب انواع سیستم عامل، نصب و به روزرسانی انواع آنتی ویروسها، شبکه و اینترنت)
  • تعمیرات تخصصی قطعات کامپیوتر
  • فروش کامپیوتر و قطعات

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات سناباد:
آخرین گام از توسعه فعالیت های گروه شرکتهای آشنا، عضویت در شرکت تعاونی پیشگامان توسعه ارتباطات سناباد است. این شرکت در تاریخ 1389/2/22 به شماره 38766 به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت آن براساس اساسنامه شامل خدمات فنی ـ مهندسی و پیمانکاری در رشته های مخابرات و الکترونیک با استفاده از سرمایه و نیروی کار، مهارت و تخصص اعضا می باشد.

 

Joomlart