ASHENA.NET

معرفی گروه شرکت های آشناگروه خدمات ارزش افزوده

چشم انداز این گروه:


در شبکه ما زندگی کنید
Live Within Our Network


به این معنی که در نگاه آرمانی، فلسفه تشکیل پیشگامان فرارسانه سروش، تسهیل تمامی فعالیتهای روزمره زندگی مردم از طریق شبکه های ارتباطی (اعم از تلفنی و اینترنتی) است. این کار از طریق ارائه انواع خدمات ارزش افزوده بر بسترهای ارتباطی مختلف صورت خواهد پذیرفت.
فعالیت اصلی این گروه ارائه خدمات ارزش افزوده بر بستر شبکه هوشمند (تلفن ثابت)، اینترنت پرسرعت و امثال آن و نیز ارئه خدمات مشاوره در سراسر ایران می باشد.

 

شرکت های همکار:

شرکت پیشگامان فرارسانه سروش:
شرکت پیشگامان فرارسانه سروش در تاریخ 1389/2/6 با شماره 38527 به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت این شرکت طبق اساسنامه شامل انجام کلیه امور خدماتی و فنی ـ مهندسی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات ـ اعم از ارائه خدمات اینترنت و اینترانت، تولید، نگهداری، فروش، راه اندازی و بهره برداری از سیستمهای سخت افزاری و نرم افزاری، مشاوره مدیریتی در زمینه بهبود سیستمها، پشتیبانی علمی و فنی و برگزاری سمینارها در زمینه موضوع شرکت، انتشارات، ساخت و طراحی صفحات اینترنتی با استفاده از کامپیوتر و ساخت محتوا و انیمیشن رایانه ای و مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور و انجام خدمات جانبی آن و انعقاد عقود اسلامی، شرکت در نمایشگاههای بین المللی در زمینه کامپیوتر، واردات و صادرات تجهیزات رایانه ایی و سیستمهای مخابراتی و ترخیص آنها از گمرکات کشور است. مأموریت این شرکت در گروه شرکتهای آشنا، گسترش خدمات ارزش افزوده بر بستر شبکه های ارتباطی است.

شرکت سروش رسانه:
شرکت سروش رسانه به شماره ثبت 16363، وابسته به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران یکی از پرسابقه ترین و بزرگترین موسسات در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران است. سروش رسانه از بدو ورود اینترنت به کشور یکی از فعال ترین شرکت ها در توسعه شبکه اطلاع رسانی و زمینه ساز برای تولید، عرضه و دسترسی به اطلاعات بوده است.حوزه های فعالیت شرکت عبارتند از: تأمین و توزیع ظرفیت پرسرعت اینترنتی، ارائه خدمات اینترنتی به کاربران نهایی، خدمات میزبانی وب، تولید و ارائه محتوای تحت وب، طراحی و اجرای صفحات وب، خدمات و مشاوره تخصصی فناوری اطلاعات، مرکز تبادل و ذخیره اطلاعات، تبادل و انتقال اطلاعات روی شبکه فیبر اختصاصی، شبکه های تعاملی، آموزش الکترونیکی، سرویس پیام های کوتاه و سرویس ارتباطات ماهواره ای است. فعالیت این شرکت در گروه شرکتهای آشنا، گسترش محتوای الکترونیکی در قالب های متفاوت است.

خدمات فراگیر وسنی:
خدمات فراگیر وسنی به ارائه خدمات نوین رسانه و ارتباطی بر بستر IP می پردازد. لفظ وسنـی کلمه ای ایرانی است که ریشه در گویش مردمان قدیم شهر مشهد داشته و به معنای «هوو» به کار گرفته می شده است. از آنجا که شکل اینترنتی رسانه های سنتی مانند رادیو و تلویزیون و رسانه های ارتباطی مانند تلفن بر بستر IP شکل گرفته و توسعه یافته و می رود تا از رقبای سنتی خود پیشی گیرد، لذا نام وسنی به واقع زیبنده این مجموعه است. هدف اصلی این شرکت ارائه مرکز تماس IP-HPONE و IP-TV و خدمات پشتیبانی مربوطه می باشد.
در حال حاضر ارزیابی های لازم جهت گزینش سیستم مناسب IP-TV انجام و تحقیقات کاربردی جهت راه اندازی خط تولید تجهیزات مربوطه به اتمام رسیده است.
همچنین توسعه سیستمهای ارتباطی IP-Phone مبتنی بر گزینه شبکه های نسل جدید (NGN) و تأکید بر راه حل های نرم افزاری (Soft Phone) به جای روشهای سخت افزاری در واحد فنی این مجموعه به اتمام رسیده است ودر چند سازمان و ارگان نصب و راه اندازی شده است.
این محصول قابلیت تولید و ارائه با مشخصات دقیق سفارش مشتری را داراست.

موسسه فرهنگی همایش سازان آشنا:
موسسه علمی فرهنگی همایش سازان آشنا با شماره ثبت 2084 از اسفندماه 1385 با کادری مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه اجرا و برگزاری تخصصی همایش، سمینار،کنفرانس و همچنین برگزاری دوره های کوتاه مدت آموزشی آغاز نموده که تا کنون به لطف الهی توانسته است موفقیتهای چشمگیری را در این زمینه کسب نماید. حوزه فعالیت این موسسه شامل مشاوره، آموزش و همایش می باشد.
علاوه بر این برخی از واحدهای قبلی شرکت توس آشنا نیز به این گروه پیوسته اند تا آن را در دستیابی به اهداف و برنامه های خود یاری دهند. این واحدها عبارتند از: بهبود واطلاعات مدیریت، تحقیق و نوآوری و خدمات هوشمند

Joomlart